Warsztaty rozwojowe dla wrażliwych kobiet – zapisy!

Zapraszam Cię do udziału w 3-miesięcznych warsztatach rozwojowych „Mam już dość milczenia! Chcę odważnie mówić swoim głosem”. Dołącz do kameralnej grupy wrażliwych kobiet i w życzliwym otoczeniu, pod okiem doświadczonej psychoterapeutki przełam własne blokady i poćwicz wyrażanie siebie. Start wakacyjnych grup: grupa wtorkowa – 8 lipca 2023, grupa czwartkowa – 9 lipca 2023. Szczegóły i zapisy TUTAJ.

Jeśli jesteś zainteresowana zajęciami, które prowadzę, a trudno Ci podjąć ostateczną decyzję, zapraszam Cię na mini Dzień Otwarty w moim gabinecie przy ul. Grażyny 15, który odbędzie się w sobotę 24 czerwca w godz. 16-18.

Podczas spotkania opowiem:

  • o tym kim jestem i jakimi metodami pracuję
  • o warsztatach „Mam już dość milczenia”
  • będzie też moment na spotkanie z samą sobą.

Jestem doświadczoną psychoterapeutką i jednocześnie osobą wysoko wrażliwą. To sprawia, że na każdym organizowanym przeze mnie spotkaniu bardzo dbam o emocjonalne bezpieczeństwo uczestników, o atmosferę życzliwości i wzajemnego wsparcia. Bardzo świadomie stwarzam warunki do tego, żeby w przestrzeni mojego gabinetu każdy mógł być sobą – bez lęku i wstydu. Na takie spotkanie Cię zapraszam.

Do zobaczenia! Iza Łukasiuk

 

(Obraz autorstwa wayhomestudio na Freepik)