Opinie

Ewa

Polecam z całego serca warsztaty „Mam już dość milczenia”. Dla mnie to niesamowite doświadczenie, jak w bezpiecznych warunkach uczyć się i doskonalić autentyczną, otwartą komunikację i wyrażanie siebie. Warsztaty pomogły mi wypracować przeniesienie komunikacji na wyższy poziom, po przełamaniu wyuczonych schematów. Doświadczenia, jak i informacje zwrotne od innych osób w grupie, pozwoliły mi też lepiej słyszeć i widzieć siebie samą. Bogactwo wiedzy i praktyki!

Ania

Warsztaty „Mam już dość milczenia!” były dla mnie bezpieczną i twórczą przestrzenią do zastanowienia się i rozmowy o ważnych dla mnie sprawach z innymi wspaniałymi, wrażliwymi kobietami o podobnych doświadczeniach. Na warsztatach mogłam być sobą, uczyłam się wyrażać siebie, swoją złość i czerpać z tego siłę do działania i spokój. Mogłam być niedoskonała, zmęczona i sfrustrowana.

Ogrom wsparcia i życzliwości, a także konkretny feedback, jaki dostałam od Izy i grupy dodały mi odwagi, żeby pójść po podwyżkę i uznanie dla mojej pracy i indywidualnego wkładu. Odważyłam się też powiedzieć drugiemu szefowi jak chcę być przez niego traktowana i jak trudne bywa dla mnie jego zachowanie. Nasza relacja nie tylko przetrwała, ale pogłębiła się, chociaż ja już szukałam nowej pracy, bo sytuacja wydawała mi się beznadziejna 😉

Dzięki warsztatom przestałam być „miłą i grzeczną dziewczynką” i jest mi z tym bardzo dobrze! Czuję się wolna, jaśniej widzę jaka jestem i czego chcę, mam więcej akceptacji dla swojej wrażliwości. Łatwiej eksperymentuję, sięgam po to, czego nawet nie wiedziałam że chcę, jak na przykład ekscytujący urlop w odległym kraju. Bardzo polecam!

Natalia

Warsztaty rozwojowe „Mam już dość milczenia!” nauczyły mnie zwracać większą uwagę na moje potrzeby. Na przypatrywanie się temu, „czego ja chcę”, „ co potrzebuję”, zamiast „co wypada”, „co powinnam”. Uczyły mnie wychodzenia ze schematów. Czułam, że przeciwstawiam się oczekiwaniu, że skoro jestem kobietą to mam być miła, potulna i zawsze pomocna, nawet kosztem siebie. Nie!

Jestem wdzięczna prowadzącej i uczestniczkom zajęć za stworzenie atmosfery pełnej wzajemnego wsparcia, życzliwości i akceptacji. Dzięki temu czułam się bezpiecznie, mogłam być sobą, nie miałam obawy, aby dzielić się trudnymi doświadczeniami. Odkrywałam swoją wrażliwość i uczyłam się ją w pełni akceptować, a nawet uważać za niezwykłą wartość. Czuję, że dokonują się we mnie zmiany.

Polecam!

Jadzia

Warsztaty „Mam już dość milczenia” okazały się dla mnie wspaniałym prezentem. To słowo oddaje, jak czuję się przez nie obdarowana. Czym? Uważnością, wspaniałymi opowieściami dziewczyn z grupy, ich odwagą i szczerością. I oczywiście niezwykłą obecnością Izy, utalentowanej terapeutki, która precyzyjnie i, na przemian, z czułością i stanowczością prowadzi nas w podróż odkrywania tego, kim się jest.

Szybko odnalazłam się w formule warsztatowej, która jest dla mnie bardzo otwierająca przez swój konkret. Jednocześnie nie jest to sztywna struktura.

Dziękuję za śmiech, oczyszczające łzy i praktykę odwagi.