Dla kobiet

 

START NOWEJ GRUPY
5 lutego 2022

Jeśli czujesz, że masz już dość bycia w cieniu, bycia uległą, niepewną, mało wyraźną, zbyt kompromisową. Jeśli przeczuwasz, że drzemie w Tobie siła, która pozostaje w ukryciu. Jeśli chcesz wzmocnić swoją pewność siebie i stanowczość… Zapraszam Cię do udziału w kobiecej grupie rozwojowej „Moc Kobiet”.

Spotykania co miesiąc przez 5 miesięcy

Terminy spotkań:

5 marca
2 kwietnia
7 maja
4 czerwca
2 lipca

godz. 10-17 (z godzinną przerwą na lunch)


Opłata za spotkanie –
200 zł

Spotkania będą się odbywać na żywo na Starym Mokotowie w Warszawie.

Ze względu na kameralny charakter grupy liczba miejsc ograniczona do 10 osób – decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisz się już dziś!

 

Co będziemy robić

Na początku poznamy się i zbudujemy fundament zaufania, potrzebny do osobistej pracy – w tym celu pierwsze spotkanie będzie trwało dłużej niż pozostałe.

Potem będziemy oglądać z bliska przyczyny, które blokują Cię przed sięganiem po to, co w Tobie mocne i przed okazywaniem tej mocy innym. Będziemy też w bardzo praktyczny sposób uczuć się, jak wyrażać siebie poprzez zdrową konfrontację, komunikację wprost i łagodną stanowczość, czyli asertywne zachowania.

Miesięczne odstępy pomiędzy spotkaniami pomogą Ci zintegrować to, czego doświadczysz podczas zajęć.

Korzyści

Dzięki udziałowi w warsztatach:

  • poznasz kobiety, które tak jak Ty chcą zbudować w sobie zdrową pewność siebie i w łągodny, ale stanowczy sposób stawiać granice – dzięki ich obecności wzmocnisz poczucie, że w tym jaka jesteś, nie jesteś odosobniona
  • poczujesz moc, jaką daje grupa – otrzymasz od uczestniczek wsparcie i mądrość, której nie znajdziesz nigdzie indziej
  • nazwiesz i oswoisz swoje lęki przed byciem silną i pewną siebie kobietą – dzięki temu zrozumiesz, gdzie potrzebna jest Twoja praca wewnętrzna i uważność na co dzień
  • odkryjesz mocną stronę swojego ja – czym ona będzie? Nie wiadomo. Samo odkrywanie jej istoty, już jest fascynujące!
  • poprzez realne doświadczenie nauczysz się mówienia wprost, tego, co chcesz powiedzieć i działania zgodnie z własnymi przekonaniami
  • poczujesz, jak to jest mieć moc – i już nigdy tego nie zapomnisz!

 

Konsultacje wstępne

Przed rozpoczęciem zajęć, zapraszam zainteresowane osoby na indywidualne konsultacje wstępne. Będzie to półgodzinna życzliwa rozmowa, podczas której zapytam o Twoją motywację do udziału w warsztatach oraz obecną sytuację emocjonalną, a Ty będziesz mogła zapytać o szczegóły warsztatów.

Koszt konsultacji to 50 zł płatne przed spotkaniem.

 

Opłaty

W zależności od liczby godzin w danym miesiącu opłaty wynoszą odpowiednio:

  • za cały weekend – 350 zł
  • za zajęcia sobotnie – 200 zł

Decydując się na udział w grupie, zobowiązujesz się do regulowania należności przed każdym spotkaniem . Nieobecność na zajęciach nie zwalania z opłaty za nie.

Prowadzący

Grupę poprowadzi Iza Łukasiuk.