Młodzi świadomi z innymi

Zapraszam samotne osoby w wieku 25-35 lat do udziału w grupie terapeutycznej “Młodzi świadomi z innymi”.

START NOWEJ GRUPY
wrzesień 2021

(spotkania w każdy czwartek w godz. 18-21)

Ze względu na kameralny charakter grupy liczba miejsc ograniczona do 10 osób – decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisz się już dziś!

 

 

 

Formuła grupy

Terapia grupowa, to głęboka/intensywna praca nad nieadekwatnymi schematami relacyjnymi. Duży nacisk będziemy kłaść na rozmowy relacyjne pomiędzy uczestnikami grupy, tak abyś realnie i na bieżąco mogła/mógł doświadczyć, a potem skorygować zachowania, które przeszkadzają Ci wejść w bliską i satysfakcjonującą relację.

Podczas zajęć będę proponować i zapraszać Cię (zawsze w zgodzie z Tobą) do uczestnictwa w różnych formach aktywności – pogłębionej rozmowy, pracy z ciałem, psychodramy. Emocje, uczucia czy przemyślenia, które będą się pojawiać podczas sesji będą omawiane przez każdego uczestnika na bieżąco, dając nie tylko wgląd we własne przeżycia, ale również przeżycia innych uczestników, co pozwoli Ci na doświadczenie innych niż własne emocji czy przemyśleń. Praca grupowa będzie też polegać na mojej indywidualnej pracy terapeutycznej z poszczególnymi uczestnikami na tle grupy. Po jej zakończeniu reszta grupy będzie mogła podzielić się swoimi przeżyciami.

Terapia grupowa jest procesem, w którym każdy z uczestników sam ustala swój rytm i tempo. Nie martw się więc, że będziesz tu do czegoś zmuszana/y. Jako wspierający terapeuta będę Cię jedynie zachęcać i proponować udział w działaniach, które zgodnie z moją wiedzą i doświadczeniem pomogą Ci  budować zdrowe relacje.

W terapii grupowej będziesz mogła/mógł odkrywać nowe, nieznane sobie rejony swojego “Ja”, przyglądać się im i poznawać siebie, swoje emocje, reakcje i potrzeby, aby jeszcze pełniej móc doświadczać życia.

 

Cel

Głęboki rozwój wewnętrzny, poczucie przynależności, zwiększenie łatwości w budowaniu satysfakcjonujących trwałych bliskich relacji – zarówno partnerskich, jak i rodzinnych, czy przyjacielskich.

 

Uczestnicy

Do grupy zapraszam osoby samotne lub takie, które zmagają się z samotnością w związku. Grupa ma ograniczenia wiekowe 25-35 lat.

Obecność w grupie bliskiej Ci osoby (partnerki/partnera, przyjaciółki/przyjaciela, siostry/brata, itp.) oraz koleżanki/kolegi z pracy będzie przeszkodą w dołączeniu do grupy.

 

Terminy

Grupa ma charakter zamknięty – nowe osoby mogą dołączyć jedynie w ciągu pierwszego miesiąca.

Grupa pracuje w trybie ciągłym od września do końca lipca.

 

Pierwsze i ostatnie spotkanie

Przed wejściem do grupy zapraszam Cię na bezpłatne półgodzinne spotkanie konsultacyjne.

O pozostaniu w grupie zdecydujesz dopiero po pierwszym spotkaniu.

W momencie, w którym zdecydujesz się zakończyć udział w grupie, zgłoś to prowadzącej i daj sobie przynajmniej jedno spotkanie na pożegnanie się z grupą.

 

Opłaty

Opłata za pojedyncze spotkanie wynosi 90 zł, płatne z góry w trybie comiesięcznym do 5 dnia każdego miesiąca.

Nieobecność na wybranych spotkaniach nie zwalnia z opłaty za cały miesiąc.

 

Miejsce

Spotkania odbywają się na Starym Mokotowie w Warszawie przy ul. Grażyny 15 lok. 7 (parter). 

 

Prowadząca

Grupę poprowadzi Iza Łukasiuk, psychoterapeutka humanistyczna, przy wsparciu koterapeutki Mercedes Kuk.